Úvod arrow Čistírna kočárků

Čistý kočárek je Vaší vizitkou:-)

Víme, že času je málo a chuti ještě méně. Proto jsme se rozhodli vám nabídnout i službu vyčištění kočárku.

Pro bližší informace (čistící programy viz níže) nebo objednání služby, prosíme, pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo volejte na tel. číslo 776 656 874.

 

1/ program

Pokud jste kočárek podědili nebo jste si koupili bazarový kočárek a nebo nemáte snadno odnímatelný potah či jen drahocenný čas, rádi vám kočárek vyčistíme.

Cena za vyčištění kočárku je 890,- Kč vč. DPH

(golfový kočárek)

V ceně je zahrnuto: vyčištění konstrukce, koleček a plastových dílů, promazání koleček a pohyblivých součástí, vyprání odnímatelného potahu a vyčištění stříšky kočárku. Při větším počtu příslušenství nánožník, podložka, přebalovací taška apod. bude cena individuálně navýšena.

2/ program

Pokud nemáte snímatelný potah na kočárku nebo se obtížně sundává nebo neznáte „historii“ bazarového kočárku doporučujeme vám vyčištění kočárku párou na 140 stupňů. Pára při takto vysoké teplotě spolehlivě zbaví kočárek všech alergenů, roztočů, plísní a bakterií.

Cena za vyčištění kočárku parním čističem je 990,- Kč vč. DPH

(golfový kočárek)

V ceně je zahrnuto: vyčištění konstrukce, koleček a plastových dílů, promazání koleček a pohyblivých součástí, vyčištění potahu a stříšky kočárku párou na 140 stupňů parním čističem Kärcher.

3/ program

Set - kočárek konstrukce + korbička 1 200,- Kč /pára/

V ceně je zahrnuto: vyčištění konstrukce, koleček a plastových dílů, promazání koleček a pohyblivých součástí, vyčištění korbičky a stříšky kočárku párou na 140 stupňů parním čističem Kärcher. Při větším počtu příslušenství nánožník, podložka, přebalovací taška apod. bude cena individuálně navýšena.

4/ program

Set - kočárek konstrukce + sedák + korbička 1 500,- Kč /pára/

V ceně je zahrnuto: vyčištění konstrukce, koleček a plastových dílů, promazání koleček a pohyblivých součástí, vyčištění sedáku, korbičky a stříšek kočárku párou na 140 stupňů parním čističem Kärcher. Při větším počtu příslušenství nánožník, podložka, přebalovací taška apod. bude cena individuálně navýšena.

5/ program

Set - kočárek konstrukce + sedák + korbička + autosedačka 1 800,- Kč /pára/

V ceně je zahrnuto: vyčištění konstrukce, koleček a plastových dílů, promazání koleček a pohyblivých součástí, vyčištění autosedačky, sedáku, korbičky a stříšek kočárku párou na 140 stupňů parním čističem Kärcher. Při větším počtu příslušenství nánožník, podložka, přebalovací taška apod. bude cena individuálně navýšena.

6/ program

Cena za vyčištění autosedačky je 590,- Kč vč. DPH /pára/

V ceně je zahrnuto: vyčištění korpusu a promazání polohovacího mechanismu, vyčištění potahu párou na 140 stupňů parním čističem Kärcher.

 

Běžně čistíme kočárky do 7 pracovních dnů, po dokončení zakázky Vás budeme informovat prostřednictvím SMS. Zakázku je nutné vyzvednout do 2 týdnů po obdržení SMS, jinak bude účtováno skladné 25,- Kč za každý další den. Po dobu čištění vám zdarma zapůjčíme náhradní kočárek.

 

Urychlené čištění (do 3 pracovních dnů) navýšení ceny o 25 %

Express čištění (do druhého dne) navýšení ceny o 50 %

 

 

Ceny stanovené k datu od 28.5.2018