Úvod arrow Servis kočárků

Poskytujeme servis na kočárky značek Maclaren, Mamas and Papas, Silver Cross a Elodie Details. Prosíme pozor: do servisu přijímáme „v rámci možností“ čisté kočárky tj. zbavené hrubých nečistot. Není nic horšího pro našeho servisního technika, než se přes bláto na kolečkách apod. dostat k samotné závadě. Máme právo znečištěné zboží odmítnout převzít. Děkujeme za pochopení.

Na dálku se servisovat nedá. Proto vždy žádáme maminky, aby nám kočárek přivezli na prodejnu (vždy po domluvě) nebo zaslali na adresu ANGLICKÉ GOLFKY s.r.o., Kakosova 978/4, 155 00 Praha 5. Po prohlédnutí kočárku servisem vám do 3 pracovních dnů dáme vědět, co je s ním možné učinit a navrhneme řešení.

V případě dlouhodobější opravy garantujeme zapůjčení náhradního kočárku (kočárek musí být vrácen v rámci možností čistý, v opačném případě je požadován poplatek 500,- Kč za vyčištění).

Hodinová sazba servisu je 300,- Kč vč. DPH (uvedená cena je za práci, náhradní díly jsou účtovány zvlášť).

Pro bližší informace nebo objednání služby, prosíme, pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo volejte na tel. číslo 776 656 874.

Naše doporučení

Byť manuály, pokyny, doporučení výrobce nebo prodejce mnozí nečtou, přesto vám doporučujeme chvilku tomu věnovat. Předejte tak mnohdy zbytečným „problémům“ s vaším kočárkem.

Příkladem prvním by mohla být letní dovolená u moře s kočárkem na pláži. Nejpozději po návratu domů je třeba kočárek pořádně omýt vodou a očistit jej tak od škody páchající soli a drobným zrnkům písku (malé částečky ulpívající na konstrukci a v kolečkách) napáchají postupem času velké škody (např. obtížněji se skládající konstrukce, koroze konstrukce). Doporučujeme pečlivě omýt golfový kočárek i po zimní sezoně, pokud jste jej používali a nečistili v průběhu.

Příkladem druhým je pravidelné promazávání koleček a jiných pohyblivých součástí kočárku. Víme, že většinu času vám zabere péče o vaši ratolest, přesto zkuste alespoň občas věnovat čas a péči i vozítku vašeho dítka. Nejde-li to, nebaví to - rádi vám kočárek vyčistíme v naší kočárkové čistírně:-)